wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Ogrodzenia budowlane tymczasowe » Ogrodzenia budowlane Profi Economy 3,5 m x 2,0 m 10069
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 694-426-831, 600-
  376-199, 602-213-805  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS
Ogrodzenia budowlane Profi Economy 3,5 m x 2,0 m 10069

Ogrodzenia budowlane Profi Economy 3,5 m x 2,0 m 10069

Dostępność: Na zamówienie

Numer katalogowy: 10069

Gwarancja: Gwarancja 24 miesiące

Producent: Producent


Zapytaj o cenę

 • Opis produktu
 • Płatność i dostawa
 • INFOLINIA

Profi Economy - ażurowe panele ogrodzeniowe przestawne 3,5m x 2,0m

 • Linia ogrodzeń Profi Economy zapewnia doskonały stosunek jakości do ceny.
 • W linii paneli ogrodzeniowych Profi Economy zastosowano wszystkie rozwiązania techniczne z droższych serii.
 • Panele zabezpieczone są przed korozją warstwą ocynku
 • Drut połączony jest z ramą płotu przy zastosowaniu innowacyjnej technologi lutospawania.
 • Dodatkowe akcesoria do płotów przestawnych pozwalają na dowolną aranżację ogrodzenia.  


Dane użytkowe :

alt

 

Nr katalogowy   10069
Szerokość panelu  A (m) 3,50
Wysokość panelu  B (m) 2,00
Oczko drutu  (mm) 100 x 296
Drut pionowy    (mm) 3
Drut poziomy    (mm) 3
Rura pionowa  (mm) 40 x 1,0
Rura pozioma  (mm) 28 x 1,0
Waga  (kg) 12,5
Metoda cynkowania  galwaniczne


altRozwiązania techniczne decydujące o bezpieczeństwie i jakości użytkowania ogrodzeń przestawnych serii Profi Economy  
alt
 
 

W płotach budowlanych serii Profi Economy zastosowano nowy typ połączenia - poprzeczka pozioma jest częściowo wpuszczona w rurę pionową. Rama ogrodzenia przestawnego przenosi największe naprężenia stąd też połączenie poprzeczek jest najbardziej wrażliwym punktem i najczęściej ulega uszkodzeniu. W produktach konkurencji rury są najczęściej są do siebie przyspawane - takie połączenie jest tańsze lecz sprawia, że płot jest jednorazowy. Nasze rozwiązanie eliminuje problem pękających spawów i znacząco poprawia sztywność oraz wytrzymałość płotu. 

 
 
alt


Panele ogrodzeniowe często dostarczane są na teren budowy w stosach poukładane jeden na drugim. Przy rozładunku ażurowa siatka przymocowana po zewnętrznej stronie ramy często się haczy zrywając połączenie z panelem. W panelach ażurowych Profi Economy rozwiązano ten problem montując siatkę wewnątrz ramy płotu. Ten typ montażu poprawia estetykę jak i żywotność ogrodzenia.
 

 
altPanele ogrodzeniowe Profi Economy zostały zabezpieczone przed korozją za pomocą ocynku galwanicznego. W tym procesie panel zanurzany jest w roztworze elektrolitu i cząsteczek cynku. Cynk przyczepia się do panelu tworzą jednolitą, gładką i błyszczącą  powierzchnię odporną na czynniki atmosferyczne.


 

alt
 
 

W ogrodzeniach budowlanych Profi Economy wszystkie łączenia wykonane są techniką lutospawania. Ten unikalny typ łączeń w przeciwieństwie do tradycyjnego spawania nie wypala powłoki cynkowej. Dzięki zachowaniu ciągłości powłoki zabezpieczającej panele przestawne nie korodują na łączeniach.   

 

alt

 

Do konstrukcji ramy płotów tymczasowych Profi Economy wykorzystano rury o średnicy 40 mm i grubości ścianki 1 mm. Taki dobór materiałów zapewnia zachowania optymalnej sztywności konstrukcji przy jednoczesnej niskiej masie paneli.
 


alt

W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz akcesoriów dodatkowych do płotów budowlanych. Zapewniają one duża swobodę działania przy nietypowych realizacjach. 

 

 

 
 

Elastyczne ceny

 1. Premia za Państwa zaufanie w wysokości 3% rabatu przy przedpłacie przelewem na nasze konto i wybór dostawy kurierem.
 2. Premia w wysokości 5% rabatu za odbiór towaru w naszych sklepach firmowych, niezależnie od wybranej formy płatności.
 3. Jeśli mimo tego znajdziecie Państwo niższą cenę na oferowany przez nas produkt, proszę o kontakt, sprawdzimy możliwości jej obniżenia.
 4. Dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu z nami w trakcie odwiedzin na naszej stronie internetowej, możecie Państwo uzyskać dodatkowe informacje o produkcie, a także negocjować jego cenę. 
  Kto pyta ............ ten kupuje taniej. Dlatego też, jeśli życzycie sobie Państwo skontaktowania się z nami nawet po godzinach pracy działu handlowego, jest to możliwe po kliknięciu zakładki „Infolinia”.

 

Formy płatności

 1. Przedpłata w formie przelewu zwykłego na nasz rachunek bankowy. Wybierając tą formę płatności z dostawą kurierem, otrzymujecie Państwo dodatkowo rabat w wysokości 3% ceny towaru w sklepie. W tytule przelewu prosimy wpisać: Opłata za zamówienie ...... (proszę podać numer zamówienia).
 2. Zapłata za towar za pośrednictwem serwisu „Przelewy 24”. Korzystając z tego serwisu macie Państwo możliwość zapłaty kartą płatniczą lub wykonanie szybkiego przelewu za pośrednictwem różnych banków. Wybierając jedną z tych form płatności, krok po kroku zostaniecie Państwo poinformowani o sposobie dokończenia transakcji.
 3. Zapłata gotówką kurierowi za zamówienie o wartości nieprzekraczającej 5000 zł.
 4. Zapłata za zamówienie bezpośrednio w naszych sklepach firmowych. Wybierając opcję jednoczesnego odbioru towaru, otrzymujecie Państwo rabat w wysokości 5% ceny towaru w sklepie.


Dostawa

 1. Większość towarów oferowanych w naszym sklepie wysyłamy za darmo. Darmowa wysyłka dotyczy jednak tylko terenu Polski. Cena za wysyłkę towarów uciążliwych w transporcie, podlega negocjacjom i ustalana jest indywidualnie w zależności od ich wymiarów transportowych, wagi, odległości do miejsca dostawy oraz  ilości zamawianych sztuk.
 2. Jeśli wybrali Państwo formę płatności przelewem lub kartą płatniczą, wysyłka zamówienia następuje bezpośrednio po zaksięgowaniu Państwa zapłaty na naszym rachunku bankowym. Dotyczy to towarów oznaczonych uwagą „Czas wysyłki 48 godz” Wysyłka innych produktów jest zgodna z zamieszczoną informacją o terminie wysyłki lub w przypadku konstrukcji specjalnych, uzgadniana jest indywidualnie i zależy od dostępności towaru u producenta.
 3. Jeśli wybrali Państwo płatność w formie gotówkowej u kuriera  „Za pobraniem” i towar oznaczony jest jako „Dostępny”, wysyłka nastąpi w ciągu 48 godzin.
 4. Wszystkie zamówione towary wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub dowozimy własnym transportem. Zakupione przez Państwa towary są zgodne z zamieszczoną ofertą, fabrycznie nowe a przesyłki starannie zapakowane i ubezpieczone.
 5. Podanie przez Państwa numeru telefonu, umożliwia kurierowi bezpośredni kontakt celem doprecyzowania szczegółów dostawy towaru.
 6. W trosce o Państwa zadowolenie z zakupu w naszej firmie, uprzejmie przypominamy, że przesyłki kurierskie należy bezwzględnie sprawdzać w obecności kuriera. W razie stwierdzenia uszkodzenia towaru, należy spisać protokół reklamacyjny i odmówić przyjęcia przesyłki. Zaniechanie otworzenia i sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera, wyklucza możliwość reklamacji uszkodzeń mechanicznych towaru powstałych w czasie transportu.


Bezpieczeństwo danych

Zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa danych klientów sklepów internetowych, cały proces zamówienia i powierzone nam dane osobowe są szyfrowane przez protokół SSL, który służy do bezpiecznej wymiany danych za pośrednictwem internetu.

 

 

alt

Dzięki możliwości bezpośredniego kontaktu z nami w trakcie odwiedzin na naszej stronie internetowej, możecie Państwo uzyskać dodatkowe informacje o produkcie, a także negocjować jego cenę. Jeśli znajdziecie Państwo niższą cenę na oferowany przez nas produkt, proszę o kontakt, sprawdzimy możliwości jej obniżenia.

Kto pyta ............ ten kupuje taniej. Dlatego też, jeśli życzycie sobie Państwo skontaktowania się z nami po godzinach pracy działu handlowego, jest to możliwe po skorzystaniu z informacji zamieszczonych poniżej.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji także od poniedziałku do piątku w godzinach 16-20 i w soboty w godzinach 13-20. Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres
sklep@rusztowania-drabiny.com.pl. Mogą też Państwo wysłać wiadomość SMS z podaniem swojego numeru telefonu albo telefonować do nas bezpośrednio na numery 694-426-831 lub 602-213-805. Jeśli nie uda się nam odebrać telefonu, dołożymy wszelkich starań aby skontaktować się z Państwem w ciągu kilkunastu minut. 

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu