wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Drabiny aluminiowe
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.

  DZIAŁ HANDLOWY KOMORNIKI
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 664-420-837, 600-376-199, 602-213-805

  DZIAŁ HANDLOWY POZNAŃ
  ul. Obornicka 306
  60-691 Poznań

  e-mail: obornicka@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel/fax: 61-825-45-92
  tel. kom. 694-426-831  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Drabiny aluminiowe

Firma Nowak, sklep i wypożyczalnia rusztowań, drabin, podestów roboczych i innego sprzętu budowlanego, to autoryzowany przedstawiciel firm Krause i Faraone, renomowanych producentów sprzętu do pracy na wysokości.

Drabiny aluminiowe

Ze względu na wszechstronność zastosowań i powszechne wykorzystywanie, szczególną pozycję w naszej ofercie mają drabiny aluminiowe, ale oferujemy także drabiny wykonane ze stopów innych niż aluminium. Jednak ze względu na szczególne właściwości metalu jakim jest aluminium, drabiny aluminiowe cieszą się największym zainteresowaniem i zajmują czołowe miejsce w rankingach najczęściej sprzedawanych drabin. O szczególnych walorach aluminium świadczy fakt, że jest ono drugim po żelazie najczęściej stosowanym metalem. Wykonane z aluminium drabiny Krause i drabiny aluminiowe Faraone, mają więc cechy charakterystyczne dla tego materiału. Aluminiowe drabiny są więc lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Dzięki wykonaniu z aluminium, charakteryzuje je wysoka plastyczność która nie powoduje utraty wytrzymałości drabiny w razie odkształcenia, nie są kruche i dlatego używanie drabin w niskich temperaturach nie stanowi żadnego problemu, oraz posiadają antykorozyjną warstwę ochronną w postaci wytworzonego tlenku aluminium na powierzchni drabin.

Rodzaje i wzory drabin

Z uwagi na rozliczne zalety drabin aluminiowych i zainteresowanie jakim mimo upływu lat cieszą się wśród użytkowników, producenci drabin cały czas starają się poszerzać dostępną ofertę drabin o nowe wzory. Sprzedajemy więc niewielkie, popularne domowe drabinki jednostronne i z dwustronnym wejściem, jednoelementowe i wieloelementowe drabiny przystawne, rozstawne i wielofunkcyjne drabiny ze szczeblami lub stopniami. Posiadamy bardzo bogatą ofertę ergonomicznych, teleskopowych i przegubowych drabin:

 • uniwersalnych,
 • podestów i drabin magazynowych,
 • drabin strażackich, ratowniczych i ewakuacyjnych,
 • oraz innych specjalistycznych typów drabin do wielu nietypowych zastosowań.

Innych rozwiązań technicznych zastosowanych w produkcji drabin oczekują użytkownicy drabin do mycia okien, inne priorytety mają ogrodnicy używający drabin sadowniczych, a jeszcze inne wymagania w stosunku do drabin mają leśnicy. Oprócz bogatego asortymentu drabin aluminiowych, posiadamy także w swojej ofercie kilka najbardziej popularnych wzorów drabin drewnianych, które nadal znajdują wielu zdeklarowanych użytkowników, oraz dielektryczne drabiny z włókna szklanego dla elektryków i osób pracujących przy urządzeniach elektrycznych.

 

Powyższy ogólny opis naszej oferty sprzedaży drabin pokazuje, że sklep i wypożyczalnia drabin, rusztowań i innego sprzętu budowlanego Nowak, ze względu na posiadany bogaty asortyment drabin oraz wiedzę i wieloletnie doświadczenie w ich sprzedaży, ma możliwość zaoferować swoim klientom zarówno dobre i tanie, ekonomiczne drabiny do użytku domowego i dla majsterkowiczów, bardzo popularne drabiny do działalności gospodarczej, jak i profesjonalne drabiny przemysłowe o wzmacnianym profilu aluminiowym.

Drabiny Krause

Produkty niemieckiej firmy Krause to połączenie innowacyjnych rozwiązań, ze specjalnymi systemami zabezpieczeń. Dzięki temu, drabiny aluminiowe tej marki poprawią jakość i wydajność pracy, zapewniając odpowiednie bezpieczeństwo. Dysponujemy szeregiem różnych modeli od tego producenta. Mamy m.in. specjalistyczne modele kilkunastostopniowe, jak i warianty kilkustopniowe, odpowiednie do niskich prac magazynowych czy domowych.

Drabiny Faraone

Marka Faraone może pochwalić się 50 latami tradycji w produkcji różnego rodzaju stolarki aluminiowej. Od 40 lat zaś wykonuje nowoczesne drabiny z tego metalu, dzisiaj udostępniając dziesiątki różnych modeli, które sprawdzą się w wymagających najlepszych zabezpieczeń pracach wysokościowych. Jako autoryzowany przedstawiciel tej marki, mamy w naszym asortymencie zarówno modele kilkustopniowe, jak i kilkunastostopniowe.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje