wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Podesty robocze
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.

  DZIAŁ HANDLOWY KOMORNIKI
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 664-420-837, 600-376-199, 602-213-805

  DZIAŁ HANDLOWY POZNAŃ
  ul. Obornicka 306
  60-691 Poznań

  e-mail: obornicka@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel/fax: 61-825-45-92
  tel. kom. 694-426-831  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00


Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Podesty robocze

Podesty robocze

          Wśród dostępnych na rynku urządzeń technicznych do prowadzenia prac na wysokości, w ostatnim czasie największym zainteresowaniem cieszą się aluminiowe podesty robocze, pomosty jezdne, drabiny magazynowe, platformy obsługowe i podnośniki osobowe. Wykonywanie robót remontowych, budowlanych i montażowych przy remontach i budowie różnego typu obiektów, a także obsługa sklepów, magazynów i centrów logistycznych, wymaga zagwarantowania pracownikom sprzętu budowlanego o wysokich parametrach użytkowych, gwarantujących pełne bezpieczeństwo i swobodę ruchów w trakcie wykonywania pracy.


Podesty robocze i pomosty jezdne

          Ze względu na zastosowanie przy ich projektowaniu i produkcji nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, a także wykonanie z wysokiej jakości materiałów, jezdne lub stacjonarne pomosty i podesty robocze, w optymalny sposób zapewniają ochronę pracowników przed upadkiem z wysokości. Ergonomiczna budowa podestów roboczych wyposażonych zazwyczaj w szerokie i wygodne stopnie, dużą platformę roboczą, poręcze i barierki ochronne, umożliwia pracownikom swobodne wykonywanie powierzonych im zadań bez konieczności asekuracji przez inne osoby. Z tego względu, drabiny aluminiowe i inne, mimo powszechności wykorzystywania do prowadzenia prac niebezpiecznych do których zalicza się praca na wysokości, w żaden sposób nie są w stanie dorównać zaletom podestów roboczych i pomostów jezdnych. Stosowanie w przemyśle, budownictwie, logistyce i usługach różnych typów podestów roboczych Krause i Faraone, w znaczny więc sposób eliminuje ryzyko wystąpienia wypadku przy pracy wskutek upadku z wysokości, na które często narażeni są pracownicy korzystający z drabin. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą podestów roboczych i pomostów jezdnych, których wykorzystywanie w znaczący sposób poprawia bezpieczeństwo wykonywanej pracy na wysokości, a także skraca czas niezbędny na jej wykonanie.

Rodzaje i wzory podestów roboczych

 

          Wszechstronność zastosowań podestów roboczych i ich powszechne wykorzystywanie, wymusza u producentów podestów konieczność dostosowania ich kształtu i technologii wykonania do specyficznych warunków w jakich mają być używane. Szczególną pozycję w naszej ofercie mają aluminiowe podesty robocze, ale oferujemy także podesty stalowe wykonane w oparciu o kraty pomostowe i stopnie schodowe, a także podesty wykonane według projektów indywidualnych ze stopów innych niż aluminium. Ze względu na przeznaczenie i sposób wykonania, w naszej bogatej ofercie dostępne są różne rodzaje podestów roboczych czołowych producentów obecnych na naszym rynku. Oferujemy Państwu:

 • schodki montażowe
 • schodki magazynowe
 • pomosty montażowe
 • pomosty jezdne
 • drabiny magazynowe

Do najbardziej popularnych wzorów podestów roboczych znajdujących się w naszej ofercie, ze względu na bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa i własności użytkowe, należą niewątpliwie aluminiowe  
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje