wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Rusztowania » Rusztowania elewacyjne
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 694-426-831, 600-
  376-199, 602-213-805  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Rusztowania elewacyjne

Rusztowania elewacyjne

Sklep i wypożyczalnia drabin i rusztowań Nowak w Poznaniu i Komornikach, rok założenia 1994, od wielu lat buduje swoją pozycję na rynku sprzedaży i wynajmu różnego typu rusztowań, drabin i innego sprzętu budowlanego. W naszej ofercie rusztowań, posiadamy aluminiowe, wieżowe rusztowania przejezdne, stalowe rusztowania elewacyjne – rusztowania fasadowe i rusztowania warszawskie.

Zastosowanie rusztowań

Rusztowania elewacyjne, często też nazywane rusztowaniami fasadowymi, są to zazwyczaj konstrukcje ramowe składane z powtarzalnych elementów. Dzięki zastosowaniu takiej technologii konstrukcji rusztowań elewacyjnych, znajdują one szerokie zastosowanie w budownictwie przy budowie i remontach obiektów, ale także spotykamy je coraz częściej również jako elementy składowe wielu innych przedsięwzięć. Wykorzystujemy je jako różnego rodzaju konstrukcje nośne reklam, przy budowie estrad, trybun i zadaszeń na imprezach masowych a także w wielu zakładach przemysłowych. Po latach doświadczeń prowadzimy tylko sprzedaż rusztowań spełniających bardzo wyśrubowane kryteria bezpieczeństwa. Praca na wysokości, zobowiązuje nas do dbałości o bezpieczeństwo użytkowników rusztowań i dlatego w swojej ofercie mamy tylko rusztowania sprawdzone i zgodne z obowiązującymi normami. W związku z tym, że większość producentów rusztowań fasadowych opiera się na własnych wzorach a co za tym idzie, posiadają one specyficzne dla danego typu rusztowania wymiary, o wyborze naszego dostawcy zadecydowała różnorodność produkowanych wzorów rusztowań. Jesteśmy zatem dystrybutorem rusztowań firmy Pionart, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej branży, nie tylko produkuje własną licencjonowaną konstrukcję ramową - rusztowanie RR-08, ale ma także w swojej ofercie kilka systemów wymiarowo porównywalnych z innymi wzorami rusztowań.

Pomoc przy konfiguracji rusztowań

Pracownicy firmy Nowak, dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat pracy w branży rusztowań budowlanych, służą pomocą w obliczeniu niezbędnych ilości elementów rusztowania, koniecznych do jego ustawienia w wymaganej przez klienta konfiguracji. Oprócz miłej i profesjonalnej obsługi w zakresie doradztwa i sprzedaży rusztowań, służymy też transportem zakupionego rusztowania według życzenia klienta na plac budowy, w dowolne miejsce w Polsce. Robimy wszystko, aby nasi klienci wychodzili od nas usatysfakcjonowani i wracali do nas, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu