wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oferta wynajmu » Wynajem ogrodzeń tymczasowych
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 694-426-831, 600-
  376-199, 602-213-805  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Wynajem ogrodzeń tymczasowych

Wynajem ogrodzeń tymczasowych
                                        Każda nowoczesna budowa, musi od chwili rozpoczęcia  prac budowlanych, zostać skutecznie odizolowana od otaczającego terenu. Spełniając dyrektywy obowiązujące już od dawna na terenie Unii Europejskiej, coraz lepiej dbamy o bezpieczeństwo zatrudnionych na budowie, ale także osób postronnych. Wraz z rozpoczęciem pierwszych prac na przyszłej budowie, należy cały teren otoczyć ogrodzeniem, w tym szczególną uwagę poświęcić prawidłowemu odizolowaniu ruchu pieszego na budowie od wykopów, miejsc prowadzenia prac na wysokości i zasięgu pracy maszyn budowlanych. Nowo powstałe ogrodzenie należy właściwie oznakować i zamieścić na nich informacje o istniejącym niebezpieczeństwie. Ponieważ bardzo rzadko zdarza się, by inwestor od razu decydował się na montaż ogrodzenia docelowego, musi on podjąć decyzję jak w pełni zabezpieczyć miejsce prowadzenia prac budowlanych. Bardzo dobrym rozwiązaniem tego problemu, jest zakup lub wynajem tymczasowych, ażurowych ogrodzeń przestawnych.
                                        Mając więc na uwadze coraz powszechniejsze stosowanie ogrodzeń tymczasowych do grodzenia placu budowy i wynikające z tego znaczne zapotrzebowanie na wynajem tego typu sprzętu, od kilku lat wypożyczalnia budowlana Nowak w Komornikach, wprowadziła do swojego asortymentu także ażurowe ogrodzenia tymczasowe. Wynajem ogrodzeń tymczasowych w naszym oddziale w Komornikach, przyczynia się do przedstawienia naszym klientom coraz szerszej oferty sprzętu na wynajem. Wynajmowane przez nas ogrodzenia tymczasowe, są to znormalizowane wymiarowo, powtarzalne ażurowe przęsła montowane w stopach wykonanych z betonu lub tworzyw sztucznych. Rozwiązania systemowe i łatwość montażu i demontażu ogrodzeń, pozwalają na dowolne umiejscowienie furtek i bram na placu budowy i w razie konieczności, łatwe przesuwanie ich w inne miejsce. Zastosowanie tych rozwiązań umożliwia sprawne przemieszczanie się środków transportu i maszyn na budowie ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia bezpieczeństwa osób tam przebywających. 
                                        Wynajem ażurowych ogrodzeń tymczasowych, pozwala inwestorowi na przesunięcie w czasie sporych wydatków  związanych z budową ogrodzenia docelowego. Polecamy Państwu skorzystanie z wiedzy i doświadczenia naszych handlowców, którzy zgodnie z oczekiwaniami zaproponują Państwu najbardziej właściwy zestaw niezbędnych elementów do ustawienia ogrodzenia tymczasowego. Jeśli wyrazicie Państwo zainteresowanie usługami dodatkowymi związanymi z wynajmem przestawnych ogrodzeń tymczasowych, polecamy także usługę transportu i montażu wynajętych ogrodzeń tymczasowych w miejscu docelowym, oraz ich demontaż i odbiór po zakończonej budowie. 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu