wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zsypy budowlane do gruzu » Zsypy Roteko
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 694-426-831, 600-
  376-199, 602-213-805  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Zsypy Roteko

                                       Wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność efektywnego i bezpiecznego pozbywania się produktów ubocznych prac remontowo-budowlanych prowadzonych na wysokości, osoby odpowiedzialne za organizację remontu lub budowy obiektów, stają przed dylematem, w jaki optymalny sposób osiągnąć zamierzony cel. W grę wchodzi wynajem zsypów budowlanych do gruzu, lub jeśli ma to ekonomiczne uzasadnienie, ich zakup. W obydwu przypadkach jesteśmy do Państwa dyspozycji, gdyż sklep i wypożyczalnia zsypów do gruzu Nowak, od wielu już lat prowadzi obydwie te działalności. Oferujemy między innymi zakup bardzo dobrych jakościowo i atrakcyjnych cenowo zsypów budowlanych do gruzu Roteko. Zsypy Roteko są przykładem  wdrożenia do produkcji przez polskiego producenta, innowacyjnych i proekologicznych rozwiązań systemowych usprawniających roboty remontowo-budowlane. Technika i jakość wykonania zsypów Roteko oraz bardzo konkurencyjna cena, pozwalają producentowi na stopniowe rozszerzanie sieci autoryzowanych przedstawicielstw na terenie Polski. Sposób wykorzystania rękawów zsypowych, to nie tylko budowy i rewitalizacja obiektów, ale także wykorzystywanie ich możliwości w innych branżach, do zsypywania z wyższych poziomów miału węglowego, nawozów sztucznych, pelletu, zboża i innych produktów o podobnej strukturze. Dzięki nadaniu zsypom budowlanym odpowiedniego kształtu, w połączeniu z wysoką jakością wykonania, możemy w bezpieczny i bardzo łatwy sposób transportować śmieci i inne uboczne pozostałości budowlane, bezpośrednio do pojemników i kontenerów ustawionych u podnóża rękawa zsypowego, nie powodując zapylenia powietrza i zanieczyszczenia otoczenia budowy. Kształt kubłów zsypowych pozwala też na łatwy montaż, demontaż i magazynowanie, dzięki czemu zsypy budowlane do gruzu Roteko cieszą się dużym uznaniem wśród wykonawców robót budowlanych i prac remontowych.
                                       Wykonane z polietylenu kubły zsypowe, odznaczają się niewielkim ciężarem i dzięki temu możemy montować rękawy zsypów o dużej ilości segmentów. Pierwszy, górny segment podstawowy rękawa zsypowego Roteko, przytwierdzamy do konstrukcji nośnej zamontowanej na ścianie poniżej otworu okiennego lub innej wnęki w murze budynku, albo na na rusztowaniu. Konstrukcja nośna zsypu do gruzu utrzymuje ciężar całego rękawa zsypu budowlanego, zbudowanego z poliuretanowych kubłów zsypowych połączonych ze sobą za pomocą systemu klamer i łańcuchów. Dzięki możliwości zastosowania ręcznej wciągarki montażowej segmentów zsypowych, montaż kolejnych kubłów rękawa zsypowego jest łatwy i nie wymaga dużego nakładu pracy. Po zmontowaniu wszystkich segmentów podstawowych zsypu, u góry konstrukcji montujemy pierwszy element zasypowy, który w zależności od charakteru usuwanego gruzu i innych odpadów, może mieć różną szerokość. Używanie w trakcie wykonywanych robót budowlanych na wysokości,  zsypów do gruzu Roteko, to bezpieczeństwo pracowników i osób postronnych, oraz postawa proekologiczna ograniczająca do minimum zapylenie powietrza i zanieczyszczenie bezpośredniego otoczenia prowadzonych prac remontowych i budowlanych.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu