wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oferta usług
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 694-426-831, 600-
  376-199, 602-213-805  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Oferta usług

Firma Nowak, sklep i wypożyczalnia sprzętu budowlanego do pracy na wysokości, w tym rusztowań, drabin, podnośników i platform roboczych, oprócz sprzedaży i wynajmu maszyn i konstrukcji budowlanych, poleca Państwu także możliwość skorzystania z naszej oferty usług dodatkowych. Ponieważ wielu naszych klientów korzystających z wynajmu oferowanych przez nas rusztowań elewacyjnych i wieżowych, drabin aluminiowych, podnośników towarowych, ogrodzeń tymczasowych, zsypów do gruzu i szalunków stropowych, nie posiada odpowiednich środków transportu ani możliwości technicznych przygotowania wypożyczonego sprzętu do pracy, oferujemy Państwu także dostawę wynajętego sprzętu i jego odbiór po okresie wynajmu. 

 

Rusztowania, drabiny i podnośniki, mimo wielu przykładów znacznego skomplikowania ich budowy, nie są jednak w stanie sprostać oczekiwaniom wielu klientów poszukujących sprzętu obsługującego pracę na wysokości w różnych niestandardowych sytuacjach. Dlatego też, opierając się na wiedzy potwierdzonej certyfikatami i wieloletniemu doświadczeniu pracowników działu handlowego firmy Nowak, oferujemy także usługę doradztwa, pomiarów i wykonawstwa aluminiowych konstrukcji specjalnych. W razie potrzeby korzystamy z konsultacji i pomocy działu projektowego firmy Krause lub Faraone, by w jak najlepszy sposób spełnić oczekiwania klienta w zakresie warunków technicznych i innych wymogów jakie powinna spełniać projektowana konstrukcja aluminiowa.

Okresowe przeglądy stanu technicznego

Z uwagi na to, że wszystkie maszyny, a tym bardziej konstrukcje przeznaczone do prowadzenia prac na wysokości, podlegają bieżącym i okresowym przeglądom stanu technicznego, wprowadziliśmy także do naszej oferty usługę badania przydatności i bezpieczeństwa użytkowania drabin aluminiowych. Na podstawie posiadanych certyfikatów i odpowiedniej wiedzy w zakresie oceny stanu technicznego drabin, dokonujemy przeglądów używanego sprzętu w miejscu wskazanym przez zamawiającego. Po przeprowadzonym badaniu, dopuszczamy drabinę do eksploatacji, czego potwierdzeniem jest odpowiednia naklejka na drabinie i wypełniamy kartę przeglądów drabiny. Jeśli drabina wymaga wymiany zużywających się elementów eksploatacyjnych takich jak stopka z tworzywa czy uszkodzony stabilizator, wykonujemy to na miejscu i także dopuszczamy ją do dalszej pracy. Jeśli jednak stan techniczny drabiny nie pozwala na jej dalsze bezpieczne użytkowanie, odnotowujemy to w karcie drabiny i zalecamy jej złomowanie. W trosce o bezpieczeństwo osób korzystających z drabin i ochronę prawną pracodawców, zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i corocznej kontroli stanu technicznego użytkowanych drabin aluminiowych.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu