wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O firmie
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 694-426-831, 600-
  376-199, 602-213-805  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O firmie

Firma NOWAK – wiedza i doświadczenie.


 

                        Dzięki fachowości i profesjonalizmowi naszych pracowników, ale przede wszystkim dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci, firma Nowak istnieje już 1994 roku. Od początku naszej działalności, konsekwentnie staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w zakresie kompleksowej obsługi sprzedaży i wynajmu sprzętu budowlanego.

 

                        W ofercie sprzedaży i wynajmu, posiadamy tylko najlepsze produkty renomowanych dostawców, od lat produkujących swoje wyroby na terenie naszego kraju.

                        Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i współpracujemy też, z dziesiątkami mniejszych i większych firm z całej Polski. Według opinii wielu stałych klientów, wracają Oni do nas dlatego, gdyż doceniają profesjonalne rozwiązania techniczne oferowanych przez na produktów i ich wykonanie, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania.

                        Najważniejsze elementy oferty sprzedaży firmy Nowak, to drabiny Krause i drabiny Faraone. Drabiny aluminiowe tych producentów, należą do najlepszych na polskim rynku i spełniają wysokie wymagania klientów w zakresie funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania.

                        Kolejną dominującą kategorią naszej oferty, jest sprzedaż rusztowań. Proponujemy Państwu różnego typu rusztowania, w tym jezdne rusztowania aluminiowe, rusztowania elewacyjne i rusztowania warszawskie firm, Krause, Faraone i Pionart.

                        Z upływem lat rozszerzyliśmy ofertę sprzedaży o nowe produkty i w chwili obecnej polecamy także: podnośniki osobowe i podnośniki towarowe, ogrodzenia tymczasowe, zsypy do gruzu, kraty pomostowe i kraty wema, oraz szalunki, w tym przede wszystkim, szalunki stropowe na które składają się stemple budowlane, dźwigary i inne akcesoria.

 

                        Drugą najważniejszą pozycję działalności gospodarczej naszej firmy, stanowi wynajem

sprzętu budowlanego.

                        Oferujemy wynajem rusztowań, przy czym w magazynie wynajmu posiadamy różne typy rusztowań, w tym przejezdne rusztowania aluminiowe, rusztowania elewacyjne i rusztowania warszawskie. Dodatkowo, uzupełnieniem naszej oferty wynajmu sprzętu do prowadzenia prac na wysokości, jest wynajem drabin i wynajem podnośników towarowych.

                        Prowadzimy także wynajem szalunków stropowych, w tym wynajmujemy, stemple budowlane, dźwigary i inne akcesoria do szalowania stropów.

                        Uzupełnieniem asortymentu wynajmowanego sprzętu są także ogrodzenia tymczasowe, zsypy do gruzu oraz betoniarki i zagęszczarki do gruntu.

                        Wszystkie oferowane przez nas produkty, znajdujące się zarówno w ofercie sprzedaży, jak i na wynajmie, posiadają wymagane certyfikaty i potwierdzenia wykonania zgodnie z obowiązującymi normami.

                        Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży i wynajmu sprzętu budowlanego umieszczonej na naszej stronie internetowej lub do odwiedzenia nas bezpośrednio w Poznaniu i Komornikach. Nasi doradcy, odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów i usług, oraz zademonstrują Państwu możliwości oferowanego sprzętu. Jeśli zdecydujecie się Państwo na bezpośredni zakup w naszych sklepach, oferujemy także dostawę po bardzo atrakcyjnych cenach, a w Poznaniu i okolicach dowozimy zakupiony towar nieodpłatnie.

 


 

                                                                                                                Z poważaniem

                                                                                                                Zarząd Firmy Nowak


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu