wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Drabiny aluminiowe » Drabiny przegubowe » Przegubowa drabina teleskopowa Stabilo z regulowanymi stopami
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.

  DZIAŁ HANDLOWY KOMORNIKI
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 664-420-837, 600-376-199, 602-213-805

  DZIAŁ HANDLOWY POZNAŃ
  ul. Obornicka 306
  60-691 Poznań

  e-mail: obornicka@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel/fax: 61-825-45-92
  tel. kom. 694-426-831  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Przegubowa drabina teleskopowa Stabilo z regulowanymi stopami

Przegubowa drabina teleskopowa Stabilo z regulowanymi stopami Uniwersalne, aluminiowe, przegubowe drabiny teleskopowe z czterema regulowanymi nogami, linia Stabilo Professional Krause, z funkcją na schody.


Przegubowe, uniwersalne drabiny teleskopowe Krause seria Stabilo Professional, należą do najczęściej kupowanych modeli wielozadaniowych, przegubowych drabin Krause ze szczeblami. Swoją popularność, drabiny te zawdzięczają głównie wykorzystanym przy ich produkcji innowacyjnym, opatentowanym przez Krause, nowoczesnym rozwiązaniom technicznym. Dzięki nim, pospolity wzór konstrukcji drabiny rozstawnej, nabiera nowego kształtu i nowych możliwości. Ze względu na liczne zalety, model przegubowej drabiny teleskopowej z czterema regulowanymi nogami, seria Stabilo Professional, znajduje wielu nabywców wśród osób które cenią sobie możliwość wykorzystywania jednej drabiny do wielu zadań. Zastosowane w niej rozwiązania racjonalizatorskie sprawiają, że spełnia ona oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Drabina przegubowo-teleskopowa z profesjonalnej serii Stabilo, w zależności od potrzeb może pełnić rolę jednej lub dwóch drabin przystawnych, dwóch dwustronnych drabin wolnostojących, a także podestu roboczego o regulowanej wysokości i różnej długości. Połączenie trzech elementów drabiny w jeden komplet i dokręcenie do dolnych części podłużnic specjalnych przedłużek "nóg" , umożliwia ustawianie drabiny na różnych poziomach, a nawet na kręconych schodach, przy czym każda "noga"   drabiny może być oparta innym poziomie. W celu zmiany funkcji drabiny na pomost roboczy, rozkładamy ją na dwie rozstawne drabiny wolnostojące i między nie wkładamy platformę z możliwością regulacji długości. Utworzony w ten sposób podest roboczy, możemy oprzeć na różnych wysokościach z wykorzystaniem szczebli, dwóch ustawionych naprzeciw siebie drabin. Do zalet przegubowo-teleskowowej drabiny Stabilo, należą także jej niewielkie wymiary po złożeniu, przez co jest łatwa w obsłudze, przechowywaniu i transporcie. Do produkcji przegubowych drabin teleskopowych Stabilo z regulowaną długością podłużnic, firma Krause wykorzystuje specjalne profile wykonane z tłoczonego aluminium o wzmocnionych krawędziach. W celu uzyskania zwiększonej wytrzymałości połączeń szczebli drabiny z aluminiowymi profilami, w górnym elemencie zastosowano metodę wpuszczania ich w podłużnice, a w dwóch dolnych częściach, szczeble zostały przyspawane. W celu uzyskania różnych wysokości posadowienia "nóg" drabiny, zakończenia podłużnic wyposażone zostały w przedłużki z indywidualną regulacją wysokości. Uzyskana dzięki temu duża funkcjonalność przegubowo-teleskopowej drabiny Stabilo, czyni ją bardzo przydatnym narzędziem do wykonywania prac budowlanych, remontowych i instalacyjnych, szczególnie na nierównych podłożach.
                                                    Przegubowe drabiny teleskopowe Stabilo, wypełniają postanowienia normy EN-131 dla drabin i mogą być obciążane do 150 kg. Drabiny przegubowo-teleskopowe seria Stabilo Krause, to bezpieczeństwo i solidność wykonania. 

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje