wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Rusztowania
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.

  DZIAŁ HANDLOWY KOMORNIKI
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 664-420-837, 600-376-199, 602-213-805

  DZIAŁ HANDLOWY POZNAŃ
  ul. Obornicka 306
  60-691 Poznań

  e-mail: obornicka@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel/fax: 61-825-45-92
  tel. kom. 694-426-831  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Rusztowania

Rusztowania

Firma Nowak, sklep i wypożyczalnia sprzętu budowlanego, to specjalista w dziedzinie wynajmu rusztowań i sprzedaży wielu typów rusztowań dostępnych na naszym rynku. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży bardzo popularnych, jezdnych rusztowań aluminiowych, stalowych rusztowań elewacyjnych, oraz warszawskich i przestrzennych, jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom i dobrać najbardziej odpowiedni typ i konfigurację rusztowania.

Zastosowanie rusztowań

Współczesne konstrukcje rusztowań, dzięki zastosowanym w ich produkcji wysokiej jakości materiałom i nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, są trwałe, stabilne i bezpieczne w użytkowaniu. Dzięki wielorakim zastosowaniom i możliwościom wykorzystywania, różnego typu rusztowania są powszechnie obecne w naszym życiu i nie można sobie wyobrazić wznoszenia lub remontów obiektów budowlanych bez widoku rusztowania. Jest to jednak tylko niewielki fragment ich zastosowań i o miejscach gdzie rusztowania znalazły zastosowanie, większość osób wie bardzo niewiele.

Rusztowania Krause i Faraone

Oprócz budownictwa, uniwersalne funkcje rusztowań wykorzystuje się szeroko do prowadzenia prac na wysokości w przemyśle stoczniowym, w fabrykach i zakładach przemysłowych różnych branż i jako części składowe wielu konstrukcji przestrzennych. Dlatego też, przed wieloma laty nasza firma nawiązała współpracę z czołowymi producentami rusztowań na polskim rynku. Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami Krause, Faraone i Pionart, które są cenionymi dostawcami nowoczesnych, uniwersalnych rusztowań aluminiowych i stalowych, na rynek polski i europejski. Rusztowania aluminiowe Krause i rusztowania aluminiowe Faraone, to produkty spełniające najwyższe standardy konstruowania sprzętu do prac na wysokości z wykorzystaniem aluminium. Dostępne u nas innowacyjne i sprawdzone przez klientów, bardzo cenione za wysoką jakość wykonania wzory rusztowań marki Krause, w tym ClimTec, ProTec i Stabilo, oraz nowoczesne aluminiowe rusztowania Faraone takie jak, Top System i Compakt, są przykładem sukcesu odniesionego przez tych producentów lekkich i mobilnych rusztowań dla budownictwa i przemysłu. Rusztowania stalowe Pionart, także są obecne w naszej ofercie sprzedaży rusztowań elewacyjnych i kolumnowych już od kilkunastu lat.

 

Ze względu na dużą rozpiętość produkowanych wzorów rusztowań fasadowych, w tym flagowy produkt-rusztowanie RR-08, marka Pionart bardzo często kojarzona jest też z systemami Plettac, Layer, Rux. Wśród oferowanych przez nas modeli aluminiowych rusztowań jezdnych i stalowych rusztowań elewacyjnych, każdy klient znajdzie coś dla siebie, bo naszą ofertę rusztowań o różnych parametrach użytkowych dedykujemy zarówno profesjonalistom jak i majsterkowiczom do użytku domowego. Mając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i wynajmie solidnych i trwałych rusztowań wykonanych z najlepszych materiałów, jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom zakup sprzętu najwyższej jakości w bardzo korzystnej cenie.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje