wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Stopnie i kraty pomostowe
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 694-426-831, 600-
  376-199, 602-213-805  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Stopnie i kraty pomostowe

W ofercie sprzedaży sklepu i wypożyczalni sprzętu budowlanego Nowak w Poznaniu i Komornikach, znaczącą pozycję stanowi sprzedaż różnych rodzajów krat pomostowych, stopni schodowych i akcesoriów do ich montażu.

Zastosowanie krat

Starannie i precyzyjnie wykonane kraty pomostowe i stopnie schodowe, dzięki trwałej i nowoczesnej, a jednocześnie lekkiej konstrukcji, doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie wymagana jest niezawodność połączeń i duży udźwig. Dzięki zastosowaniu do ich produkcji materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne i odpowiednich powłok antykorozyjnych, znajdują szerokie zastosowanie wewnątrz obiektów jak i na wolnym powietrzu. Z uwagi na dużą łatwość montażu, zdolności do przenoszenia dużych obciążeń oraz dodatkowym walorom praktycznym i estetycznym, kraty pomostowe i stopnie schodowe są powszechnie wykorzystywane przy konstruowaniu przemysłowych klatek schodowych, a także różnego rodzaju podestów i pomostów w magazynach, przedsiębiorstwach produkcyjnych i fabrykach. Używane są też jako podstawowe elementy konstrukcyjne ciągów komunikacyjnych i kładek dla pieszych, przy budowie scen, podestów i wybiegów na imprezach masowych oraz solidne i trwałe przykrycia kanałów i włazów. Dzięki wielu walorom estetycznym, kraty pomostowe pełnią funkcje dekoracyjne elewacji budynków i obiektów komercyjnych oraz wykorzystywane są na wiele sposobów do urozmaicenia architektury miejskiej.

Oferta krat pomostowych

Proponujemy Państwu szeroką ofertę sprzedaży solidnych i trwałych, stalowych krat pomostowych czołowych polskich producentów. Mamy do wyboru różne rozmiary krat zgrzewanych, prasowanych, serrated, kartonowych i krat Wema. Oferujemy też kraty ze stali nierdzewnej i kraty z tworzywa. W naszej ofercie sprzedaży znajdują się także inne wyroby z metalu, w tym wycieraczki stalowe, stopnie schodowe i różnego rodzaju uchwyty montażowe do krat. Ponieważ większość zastosowań krat pomostowych wiąże się z bardzo indywidualnymi projektami ich wykorzystania, zapraszamy Państwa do konsultacji z pracownikami naszego działu handlowego. Postaramy się sprostać Państwa oczekiwaniom i zaproponować odpowiednio dobrane kraty pomostowe, stopnie schodowe czy też wycieraczki stalowe i akcesoria do nich, w korzystnych cenach.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu