wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oferta wynajmu » Wynajem zsypów budowlanych do gruzu
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 694-426-831, 600-
  376-199, 602-213-805  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Wynajem zsypów budowlanych do gruzu

Wynajem zsypów budowlanych do gruzu
                                        Wypożyczalnia sprzętu budowlanego Nowak w Poznaniu i Komornikach, rok założenia 1994, od wielu lat buduje swoją pozycję na rynku wynajmu różnego typu drabin, rusztowań, zsypów budowlanych – zsypów do gruzu, ogrodzeń tymczasowych i szalunków stropowych. W naszej ofercie wynajmu zsypów, posiadamy sprawdzone, trwałe i bezpieczne zsypy budowlane Altrad Mostostal. Po latach doświadczeń w sprzedaży różnych typów zsypów do gruzu, na wynajem przeznaczyliśmy zsypy budowlane właśnie tego producenta, gdyż gwarantują one pełne bezpieczeństwo i niezawodność w obsłudze konstrukcji zsypu na placu budowy. Wciąganie elementów zsypów do gruzu na duże wysokości, zobowiązuje nas do dbałości o bezpieczeństwo użytkowników zsypów i dlatego w swojej ofercie wynajmu mamy tylko zsypy spełniające bardzo wyśrubowane kryteria bezpieczeństwa.
                                        Zsypy budowlane rozpowszechnione zostały przede wszystkim, jako zsypy do gruzu, służące bezpiecznemu i ekologiocznemu transportowi produktów ubocznych działalności remontowo – budowlanej i dekarskiej. Dzisiaj jednak, zsypy to także sprzęt niezbędny do bezpiecznego transportu różnego rodzaju granulatów i materiałow sypkich. Dzięki zastosowaniu odpornych na uszkodzenia mechaniczne elementów tworzących rękaw zsypu, przesypywany materiał w sposób bezpieczny dla otoczenia trafia w miejsce przeznaczenia. Podobnie jak w przypadku drabin i rusztowań, oferowane na wynajem zestawy zsypów budowlanych, skierowane są przede wszystkim do osób, które na co dzień nie używają tego typu sprzętu i jego zakup nie byłby ekonomicznie uzasadniony.
                                        Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zdobytemu przez  ponad dwadzieścia lat pracy w branży budowlanej, jesteśmy w stanie zaproponować  naszym klientom, odpowiedni zestaw zsypu budowlanego, tak by w jak najlepszy sposób sprostał oczekiwaniom. Oprócz przekazania  sprawdzonego pod względem technicznym zsypu do gruzu oraz instrukcji montażu i użytkowania, służymy też transportem wypożyczonych elementów zsypu na plac budowy. Robimy wszystko, aby dzięki szybkiej i profesjonalnej obsłudze w zakresie wynajmu zsypów, nasi klienci wychodzili od nas usatysfakcjonowani i wracali do nas, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu