wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Ogrodzenia budowlane tymczasowe
Kategorie
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.

  DZIAŁ HANDLOWY KOMORNIKI
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 664-420-837, 600-376-199, 602-213-805

  DZIAŁ HANDLOWY POZNAŃ
  ul. Obornicka 306
  60-691 Poznań

  e-mail: obornicka@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel/fax: 61-825-45-92
  tel. kom. 694-426-831  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 33 1240 6609 1111 0010 5229 1932


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

  Nasza placówka na UL. OBORNIECIEJ z powodu przerwy urlopowej od 02.09.2019 do13.09.2019 będzie NIECZYNNA

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Ogrodzenia budowlane tymczasowe

Każda nowoczesna budowa, musi od chwili rozpoczęcia prac budowlanych, zostać skutecznie odizolowana od otaczającego terenu. Spełniając dyrektywy obowiązujące już od dawna na terenie Unii Europejskiej, coraz lepiej dbamy o bezpieczeństwo zatrudnionych na budowie, ale także osób postronnych. Wraz z rozpoczęciem pierwszych prac na przyszłej budowie, należy cały teren otoczyć ogrodzeniem, w tym szczególną uwagę poświęcić prawidłowemu odizolowaniu ruchu pieszego na budowie od wykopów, miejsc prowadzenia prac na wysokości i zasięgu pracy maszyn budowlanych. Nowo powstałe ogrodzenie należy właściwie oznakować i zamieścić na nich informacje o ryzykach związanych z przebywaniem na terenie prowadzonych prac budowlanych. Ponieważ bardzo rzadko zdarza się, by inwestor rozpoczynając budowę od razu decydował się na montaż ogrodzenia docelowego, musi on podjąć decyzję jak w pełni zabezpieczyć miejsce prowadzenia prac budowlanych od otoczenia. Bardzo dobrym rozwiązaniem tego problemu, jest zakup lub wynajem tymczasowych, ażurowych bądź pełnych ogrodzeń przestawnych.

Zastosowanie ogrodzeń

Mając więc na uwadze coraz powszechniejsze stosowanie ogrodzeń tymczasowych do grodzenia placu budowy i wynikające z tego znaczne zapotrzebowanie na ogrodzenia przestawne, od kilku lat sklep i wypożyczalnia budowlana Nowak w Komornikach, wprowadziła do swojego asortymentu także ażurowe i pełne ogrodzenia tymczasowe. Sprzedaż tymczasowych ogrodzeń przestawnych marki KK Service w naszym oddziale w Komornikach, przyczynia się do przedstawienia naszym klientom coraz szerszej oferty wyposażenia placu budowy. Sprzedawane przez nas ogrodzenia tymczasowe, są to znormalizowane wymiarowo, powtarzalne ażurowe lub pełne przęsła montowane w stopach wykonanych z betonu lub tworzyw sztucznych. Rozwiązania systemowe i łatwość montażu i demontażu ogrodzeń, pozwalają na dowolne umiejscowienie furtek i bram na placu budowy i w razie konieczności, łatwe przesuwanie ich w inne miejsce. Zastosowanie tych rozwiązań umożliwia sprawne przemieszczanie się środków transportu i maszyn na budowie ze szczególnym uwzględnieniem zapewnienia bezpieczeństwa osób tam przebywających. Zakup tymczasowych ogrodzeń przestawnych i ogrodzenie nimi placu budowy, pozwala inwestorowi na przesunięcie w czasie dużo większych wydatków związanych z budową ogrodzenia docelowego. Dobrej jakości ogrodzenia przestawne marki KK Service spełniają wszystkie normy zabezpieczenia terenów budowlanych i mogą spełniać wszystkie funkcje ogrodzeń przez wiele lat. Polecamy Państwu skorzystanie z wiedzy i doświadczenia naszych handlowców, którzy zgodnie z oczekiwaniami zaproponują Państwu najbardziej właściwy zestaw niezbędnych elementów do ustawienia ogrodzenia tymczasowego. Jeśli wyrazicie Państwo zainteresowanie usługami dodatkowymi związanymi ze sprzedażą przestawnych ogrodzeń tymczasowych, polecamy także usługę transportu i montażu zakupionych ogrodzeń tymczasowych w miejscu docelowym.

Ogrodzenia Ażurowe

Doskonałe na czas trwania budowy tymczasowe ogrodzenia ażurowe to rozwiązanie niezwykle ekonomiczne i wygodne. Właśnie dlatego można je spotkać na większości polskich placów budowy. Dzięki nim istnieje możliwość sprawnego i praktycznego ogrodzenia danego terenu. Z powodu swojej lekkiej konstrukcji ten rodzaj zabezpieczenia budowy można z łatwością przenosić z miejsca na miejsce w razie wystąpienia takiej potrzeby. Pomimo swojej niewielkiej wagi produkt ten jest również trwały, a dzięki prostej konstrukcji jest łatwy w montażu.

Ogrodzenia Pełne

Planują Państwo prace budowlane lub remontowe? Teren budowy zawsze należy odpowiednio oddzielić, zapewniając tym samym bezpieczeństwo przechodniom i uniemożliwiając wstęp niepożądanym osobom, a także niwelując ryzyko kradzieży materiałów budowlanych. To wszystko zapewniają pełne ogrodzenia tymczasowe, które charakteryzują się łatwym montażem oraz trwałością. Dzięki swojej konstrukcji chronią również prowadzone prace przed wzrokiem innych. Dodatkowo można na nich umieścić banery reklamowe bądź tablice informacyjne dotyczące budowy.

Ogrodzenia Specjalne

Tymczasowe ogrodzenia specjalne stanowią wyjątkowe rozwiązanie, które najlepiej sprawdza się podczas napraw w miejscach publicznych bądź przy kierowaniu ruchem na koncertach muzycznych i innych imprezach masowych. Na rynku istnieją szerokie możliwości wyboru spośród podobnych rozwiązań – wszystkie z nich cechują się wygodą w użytkowaniu i lekkością, dzięki czemu ich transport jest zupełnie bezproblemowy. Ponadto dzięki prostej konstrukcji można je dowolnie ustawiać i łączyć. Mobilność, trwałość, solidność – to główne cechy tego rodzaju zabezpieczeń.

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje