wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Oferta sprzedaży
Kategorie
Autoryzowany dystrybutor
alt
Kontakt
 • P.H.U. Nowak Sp. z o.o.
  ul. Poznańska 96
  62- 052 Komorniki

  e-mail: biuro@rusztowania-drabiny.com.pl
  tel: 61-810-71-57,
  tel/fax: 61-810-80-60
  tel. kom. 694-426-831, 600-
  376-199, 602-213-805  NIP: 7772450988
  KRS: 0000197687
  REGON: 639711812
  BANK: 93 1050 1520 1000 0090 3208 0336


 • E-mail:sklep@rusztowania-drabiny.com.pl
 • Godziny działania sklepu

  pon-pt: 08.00 - 16.00

  soboty: 09.00 - 13.00

Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Oferta sprzedaży

Dzięki fachowości i profesjonalizmowi naszych pracowników, ale przede wszystkim dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas klienci, firma Nowak istnieje już 24 lata. Od początku naszej działalności w 1994 roku, konsekwentnie staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, w zakresie kompleksowej obsługi sprzedaży i wynajmu sprzętu budowlanego. Specjalizujemy się w sprzedaży wielu typów maszyn i urządzeń budowlanych, gdzie obok drabin i rusztowań, posiadamy także szeroką ofertę podnośników, szalunków stropowych, ogrodzeń przestawnych, zsypów do gruzu, krat pomostowych, konstrukcji specjalnych z aluminium i innych wyrobów z metalu.

Produkty renomowanych producentów

Jako autoryzowany dystrybutor firm Krause i Faraone w ofercie sprzedaży, posiadamy tylko najlepsze produkty renomowanych dostawców, od lat produkujących swoje wyroby na terenie naszego kraju i spełniające obowiązujące normy bezpieczeństwa. Wśród naszych klientów są zarówno odbiorcy indywidualni, jak i współpracujemy także, z dziesiątkami mniejszych i większych firm z całej Polski. Według opinii wielu stałych klientów, wracają oni do nas dlatego, gdyż doceniają profesjonalne rozwiązania techniczne oferowanych przez na produktów i ich wykonanie, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania.

Drabiny aluminiowe i sprzęt budowlany

Najważniejsze elementy oferty sprzedaży sklepów firmowych Nowak, to drabiny aluminiowe Krause i drabiny aluminiowe Faraone. Drabiny przystawne, rozstawne, wielofunkcyjne i uniwersalne tych producentów, należą do najlepszych na polskim rynku i spełniają wysokie wymagania klientów w zakresie funkcjonalności i bezpieczeństwa użytkowania. Kolejną dominującą kategorią naszej oferty, jest sprzedaż rusztowań aluminiowych, stalowych oraz sprzedaż pomostów i podestów roboczych. Proponujemy Państwu różnego typu rusztowania, w tym jezdne rusztowania aluminiowe, rusztowania elewacyjne-fasadowe, rusztowania warszawskie i rusztowania przestrzenne firm: Krause, Faraone i Pionart.

 

Z upływem lat rozszerzyliśmy ofertę sprzedaży o kolejne rodzaje sprzętu budowlanego i w chwili obecnej polecamy także podnośniki osobowe i podnośniki towarowe Faraone, ogrodzenia tymczasowe KK Service, zsypy do gruzu Roteko, kraty pomostowe i stopnie schodowe, oraz szalunki, w tym przede wszystkim, szalunki stropowe na które składają się stemple budowlane, dźwigary i inne akcesoria. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami którzy dołożą wszelkich starań by sprostać Państwa potrzebom i zaproponować najlepszy i najbardziej niezawodny sprzęt. Wiedza i doświadczenie w zakresie doradztwa i obsługi oferowanych maszyn oraz urządzeń budowlanych, upoważnia nas do twierdzenia, że jesteśmy specjalistami w zakresie sprzedaży i wynajmu drabin, rusztowań, podnośników osobowych i towarowych, zsypów budowlanych do gruzu, ogrodzeń przestawnych, szalunków stropowych, konstrukcji specjalnych z aluminium do prowadzenia prac na wysokości oraz krat pomostowych i stopni schodowych.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu